Silniki DEUTZ to klasa sama w sobie!
Silnik przystosowane do ciężkich warunków pracy.
Ponad 140 lat doświadczeń i miliony wyprodukowanych silników.

Zajmujemy się serwisem silników i sprzedażą części zamiennych firmy DEUTZ producenta silników do maszyn budowlanych i ciągników rolniczych.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment części silnikowych do maszyn budowlanych, drogowych oraz do wszelkich maszyn rolniczych, z silnikami firmy Deutz.

Firma Teem zajmuje się prowadzeniem pogwarancyjnego serwisu Deutz Fahr. Nie muszą się więc Państwo martwić o to, że termin gwarancji na użytkowany sprzęt czy akcesoria minął. Postawimy diagnozę, zajmiemy się renowacją sprzętu, wyeliminujemy przyczyny usterek, a także wymienimy części na oryginalne podzespoły. Jeśli są Państwo użytkownikami maszyn rolniczych lub budowlanych tej marki zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zajmiemy się naprawą zepsutych lub zużytych komponentów, doradzimy również w kwestii ich eksploatacji, a także przedstawimy ofertę części zamiennych.

W wypadku powstania problemów technicznych w eksploatacji naszych wyrobów prosimy zapoznać się z naszą procedurą reklamacyjną (plik PDF). Do zgłoszeń reklamacyjnych należy każdorazowo wykorzystywać poniższy formularz (plik PDF).