TEEM s.c jest autoryzowanym serwisem Deutz i Rothenberger

Zajmujemy się serwisem silników i sprzedażą części zamiennych firmy DEUTZ producenta silników do maszyn budowlanych i ciągników rolniczych.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, uwagi bądź wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami. Odpowiemy na każde pytanie.

Testery oleju - i ty możesz sam zbadać olej

Niezawodnie stwierdza obecność zanieczyszczeń , sadzy oraz określa stan oleju i zawartość wody lub paliwa. Prosto,szybko , pewnie i bez użycia jakichkolwiek narzędzi..


W sprzedaży oryginalny preparat Clean

jest wysokiej jakości dodatkiem do wszystkich rodzajów oleju napędowego. Zawiera składniki wpływające tylko na parametry paliwa i nie wywierające wpływu na środowisko naturalne..


Nadrzędnym celem naszej firmy jest pełne zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Mając na uwadze sprostanie wymogom rynku, dążymy do osiągnięcia najwyższego poziomu świadczenia usług w zakresie usług jak i sprzedaży. Dlatego też staramy się w jak najkrótszym czasie realizować Państwa zamówienia poprzez uzupełnianie naszych stanów magazynowych. W przypadku braku na magazynie czas realizacji od 2-7 dni roboczych.

Prowadzimy sprzedaż poprzez zamówienia telefoniczne, e-mail lub osobiście w naszej siedzibie w Domaniowie. Wysyłamy do klienta za pośrednictwem DPD MASTERLINK jeśli masz taką potrzebę zadzwoń już teraz.

JEŚLI MASZ PROBLEM DZWOŃ LUB WYŚLIJ ZAMÓWIENIE - ODEZWIEMY SIĘ
e-mail info@teem.com.pl
tel. 71/3017900
fax. 71/3017902
kom. 600911785