Silniki DEUTZ to klasa sama w sobie!
Silnik przystosowane do ciężkich warunków pracy.
Ponad 140 lat doświadczeń i miliony wyprodukowanych silników.

Zajmujemy się serwisem silników i sprzedażą części zamiennych firmy DEUTZ producenta silników do maszyn budowlanych i ciągników rolniczych.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment części silnikowych do maszyn budowlanych, drogowych oraz do wszelkich maszyn rolniczych, z silnikami firmy Deutz.

Firma Teem prowadzi specjalistyczny serwis Deutz Fahr. Mogą Państwo liczyć na pomoc wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty nadane przez tego producenta silników. Udział w licznych kursach i szkoleniach sprawia, że nasz zespół wciąż się rozwija, zdobywa nowe kompetencje, a przede wszystkim jest w stanie błyskawicznie zdiagnozować i wyeliminować wszelkie pojawiające się usterki. Zapewniamy pełen profesjonalizm, zaangażowane podejście do każdego zlecenia, a także terminowe wykonywanie powierzonych nam prac.

W wypadku powstania problemów technicznych w eksploatacji naszych wyrobów prosimy zapoznać się z naszą procedurą reklamacyjną (plik PDF). Do zgłoszeń reklamacyjnych należy każdorazowo wykorzystywać poniższy formularz (plik PDF).