Silnik Deutz BP
Oleje marki BP są dopasowane do każdej sytuacji!
Oleje BP działają niezależnie od pogody, nigdy nie sprawiają zawodu.

Oferuje Tobie uznane płyny o wysokiej jakości z szerokiej oferty BP – zaufanej globalnej marki produkującej niezawodne oleje za niewygórowaną cenę. W naszej ofercie posiadamy takie produkty jak np. BP Visco, BP Vanellus oraz inne produkty
specjalne marki BP.

Czystsze silniki działają dłużej i lepiej. Dla ludzi, którzy codziennie jeżdżą samochodem, inżynierowie BP opracowali nowy BP Visco z CleanGuard™. Sprawdź sam już teraz.

BP Energear EP 80W-90


Opis produktu
Jest wysokowydajnym olejem przeznaczonym do nowoczesnych samochodowych układów przeniesienia napędu. Szczególnie korzystne oddziaływanie na mechanizm przekładni zapewnia starannie wyselekcjonowana baza olejowa pochodząca z procesu hydrokrakingu.

Przeznaczenie
Stosowanie tego oleju pozwala znacząco obniżyć poziom głośności pracy współczesnych 4 i 5 - cio biegowych przekładni, zarówno pod obciążeniem, jak i przy pracy na biegu jałowym. Znacznie ułatwiona jest również zmiana biegów w niskich temperaturach, gdy skrzynia biegów jest jeszcze zimna. Pakiet najnowocześniejszych dodatków uszlachetniających wchodzących w skład oleju zapewnia skuteczną ochronę przed zużyciem, nawet w warunkach granicznego smarowania między zębami kół zębatych. Energear SGX jest kompatybilny ze wszystkimi typami uszczelnień, oraz z metalami kolorowymi używanymi w przekładniach samochodowych.
Olej ten jest w pełni mieszalny z mineralnymi olejami przekładniowymi; jednakże maksimum korzyści można uzyskać jedynie stosując go w stanie niezmieszanym.

Specyfikacje branżowe
·API GL-5

Specyfikacje producentów pojazdów
Produkt zatwierdzono do użytku zgodnie z następującymi specyfikacjami producentów pojazdów:
·VW 501.50